PEDAGOG

Magdalena

Kostrz-Jaje

Jestem pedagogiem, terapeutą pedagogicznym, mediatorem i etykiem. Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobywałam w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, Pogotowiu Opiekuńczym, Ośrodku Socjoterapeutycznym "Siemacha", szkole ponadgimnazjalnej, gimnazjum i szkole podstawowej, na obozach dla dzieci i młodzieży.

Z młodzieżą i rodzinami pracuję od 16 lat.

tel: 503 690 025

 

 

LOGOPEDA

Dominika

Pawlik

Jestem neurologopedą, filologiem polskim, terapeutą pedagogicznym, etykiem i mediatorem, ukończyłam również studia z zakresu edukacji i wspomagania dziecka z autyzmem i zespołem Aspergera. Swoje doświadczenie zawodowe w zakresie diagnozy i terapii logopedycznej/neurologopedycznej zdobywałam wykonując specjalistyczne usługi opiekuńcze, pracując w szkole podstawowej i gimnazjum oraz prowadząc zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, a także na licznych wolontariatach (m. in. w Centrum Metody Krakowskiej, Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzinom w Krakowie) i praktykach (m. in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie).

Ciągle poszerzam swoją wiedzę, doskonalę swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

tel: 570 535 551

 

  

FIZJOTERAPEUTA

Adriana

Moskała

Jestem fizjoterapeutą z doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz dorosłymi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ośrodku Caritas w Zatorze, w Klinice Votum Reha Plus w Krakowie oraz w Studio A&S Rehabilitacja w Krakowie. 

Kursy i szkolenia zawodowe: PNF podstawowy, Bobath, zintegrowane techniki terapeutyczne na tkanki miękkie, punkty spustowe, technika energizacji mięśni i aktywnego rozluźniania i inne. 

Studia podyplomowe: Integracja Sensoryczna.

tel: 881 555 775